Outdoorové aktivity

Agency FCT ve spolupráci s profesionálními instruktory v přírodě zajišťuje nejrůznější sportovní aktivityOutdoorové aktivity podle individuálních záměrů a požadavků.
Nabídka sportovních aktivit

Firemní akce zaměřené na prožitek z outdoorových aktivit a jejich rozboru
Sportovní aktivity v netradičním přírodním prostředí s nabídkou nevšedních zážitků a prožitků, kdy si každý může vyzkoušet hranice svých možností.

Firemní akce zaměřené na spolupráci jednotlivých členů pracovního kolektivu v neobvyklých outdoorových aktivitách
Poznat, jak členové kolektivu spolupracují ve standardních situacích v pracovním procesu, není zase tak velký problém. Jak se ale budou chovat v nestandardních situacích, které nikdo neočekává, to může každému manažerovi napovědět jen předem navozená situace a problémy s ní vzniklé. Týmová spolupráce, vzájemná komunikace členů týmu mezi sebou, kreativita, zodpovědnost a sebepoznání.

Zábavné a sportovně laděné víkendy a pobyty určené pro dospělé i mládež
Příjemný pobyt v rekreačním středisku s nabídkou organizace různých sportovních aktivit pro děti i dospělé zvlášť. Děti by měly mít svůj kolektiv a rodiče také. Nabídka aktivit je pestrá, jen si vybrat: tenis, stolní tenis, minigolf, cyklistika, jízda na kanoích či raftech, hry zaměřené na orientaci v terénu, základy horolezectví, hry a cvičení v přírodě apod.
Sportovní aktivity - Bowling


Každou z nabídek je možné připravit podle požadavků jednotlivých kolektivů do různých podmínek i prostředí.

Outdoorové aktivity

Outdoorové aktivity

Výběr fotografií z námi pořádaných outdoor a indoor aktivit.  
Outdoorové aktivity Outdoorové aktivity Outdoorové aktivity Outdoorové aktivity Outdoorové aktivity Outdoorové aktivity Outdoorové aktivity Outdoorové aktivity Outdoorové aktivity